FUTURE POINT

Asset Management

Zarządzanie aktywami należy do usług finansowych skierowanych głównie do klientów instytucjonalnych oraz segmentu najzamożniejszych klientów indywidualnych.

W ramach usługi oferujemy nabywanie skomercjalizowanych nieruchomości do portfela, nabywanie nieruchomości z prawdopodobieństwem wzrostu wartości w czasie, realizację inwestycji magazynowych, handlowych i biurowych z perspektywą wynajmu i sprzedaży do funduszu.

Zarządzamy majątkiem klienta zgodnie z uzgodnioną strategią inwestycyjną oraz jego skłonnością do ryzyka.

Celem zarządzania aktywami jest osiągnięcie wysokiej stopy zwrotu z kapitału przy uwzględnieniu oczekiwanego przez klienta poziomu ryzyka, horyzontu czasowego oraz innych preferencji.

Celem naszych działań jest świadczenie usług profesjonalnego doradztwa w zakresie inwestowania klientów (inwestorów) w nieruchomości, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb, ze szczególnym zwróceniem uwagi na ich preferencje w zakresie: horyzontu czasowego inwestycji, akceptowalnego poziomu ryzyka, wymaganej stopy zwrotu, płynności środków. Środki powierzone przez Klienta są inwestowane w jego imieniu i na jego rachunek oraz lokowane w starannie wyselekcjonowane inwestycje w branży nieruchomości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które posiadamy w zarządzaniu portfelami, wiemy w co, i jak zainwestować, rozważamy wiele możliwości lokowania pieniędzy, a inwestowanie na rynku nieruchomości nie ma dla nas tajemnic.

Ta usługa jest dla Ciebie jeśli:

  • Posiadasz środki finansowe
  • Nie chcesz samodzielnie podejmować decyzji inwestycyjnych i wolisz powierzyć środki profesjonalistom
  • Liczysz na ponadprzeciętne zyski
  • Liczy się dla Ciebie stabilność

Jakie korzyści zyskasz:

  • Wyższe stopy zwrotu
  • Dowolny czas trwania usługi
  • Możliwość dopasowania strategii do indywidualnych potrzeb

BEZPOŚREDNI KONTAKT


Zapytaj o ofertę

Jeśli interesuje Cię zakup nieruchomości lub gruntów inwestycyjnych, albo ciekawi Cię nasza oferta - zapytaj. Skorzystaj z formularza, a my przeczytamy Twoją wiadomość i odpiszemy możliwie jak najszybciej.

Future Point Sp. Z o.o. Sp. K.

Jana Heweliusza 9, 80-890 Gdańsk

REGON: 365883206

NIP: 583-322-07-39

KRS: 0000647470

Dane kontaktowe

Telefon:+48 517 038 138

Email: biuro@fpoint.pl